Cennik i regulamin


Wypożyczalnia strojów. Ile to kosztuje?

Standardowa cena wypożyczenia to:

 • stój dziecięcy wraz z akcesoriami: 30-40 zł (cena za min. dobę, najczęściej: 40 zł)
 • strój dla dorosłych wraz z akcesoriami: - od 45zł do 85 zł (cena za min. dobę, najczęściej: 60 zł)
 • same peruki – od 5zł do 40zł (cena za min. dobę, najczęściej 20 zł)
 • same akcesoria – od 5zł do 15zł (cena za min. dobę)

Tylko u nas dodatki do strojów w cenie wypożyczenia kostiumów!

Uwaga!


W momencie wydania Państwu stroju pobieramy kaucję zwrotną, która wynosi 50zł. Kaucja jest zwrotna i jest wydana w momencie terminowego zwrotu nieuszkodzonego stroju do wypożyczalni.

U nas możecie Państwo zrealizować indywidualne zamówienia na stroje (z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym – w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny) - ceny takich zamówień ustalane są odrębnie.

Tanie stroje! Niektóre stroje wypożyczycie Państwo już od 20 zł za dobę!

Zachęcamy do wcześniejszej REZERWACJI strojów!


Niestety, nie dokonujemy rezerwacji strojów przez telefon!

Stroje można rezerwować z dowolnym wyporzedzeniem czasowym w godzinach pracy naszej Wypożyczalni (szczególnie zachęcamy jednak Państwa do przyjazdu w sprawach rezerwacji strojów w godz. 10-15, kiedy ruch jest zazwyczaj znacznie mniejszy i możemy poświęcić Państwu dużo więcej uwagi).

Płatność przyjmujemy:

 • gotówką (nie ma możliwości płatności kartą)
 • przelewem na konto bankowe (przelew musi być jednak zaksięgowany na naszym koncie w momencie wcześniejszej rezerwacji stroju lub jego wydania).

Nr konta bankowego (ING): 30 1050 1559 1000 0092 5682 1456

"Wyspa Skarbów"; ul. Dunikowskiego 3; 70-123 Szczecin

W tytule prosimy podać: jaki strój, datę wydania, nazwisko z umowy (jeśli inne niż na przelewie) - np. pirat, 31.12.2013, Nowak.

Niezbędne jest wcześniejsze uzgodnienie z nami dostępności stroju w danym terminie - samo zrobienie przelewu niestety nie zagwarantuje, że oczekiwany strój będzie na Państwa czekał.

Regulamin wypożyczalni strojów karnawałowych "WYSPA SKARBÓW"

Drodzy Klienci! Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na zadawalającym Państwa poziomie. Staramy się, aby stroje były kompletne, czyste, nieuszkodzone oraz dostarczane na czas! Nasze starania bez Państwa zrozumienia i pomocy mogą pójść na marne, dlatego też bardzo prosimy o przestrzeganie poniższego Regulaminu.

 1. Wypożyczalnia strojów prowadzi usługi wypożyczenia kostiumów, strojów i przebrań dla klientów indywidualnych oraz firm zwanych dalej „Wypożyczającym”.
 2. Wypożyczający korzystając z usług Wypożyczalni oznajmia, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, w pełni go akceptuje i zobowiązany jest do jego przestrzegania.
 3. Wypożyczalnia prowadzi rezerwację strojów na dzień podany przez Wypożyczającego. Wypożyczalnia w chwili rezerwacji pobiera opłatę stanowiącą opłatę za wypożyczenie. Opłata ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Rezerwacje uznaje się za ważną w chwili uiszczenia w/w opłaty (bezpośrednio w kasie Wypożyczalni lub w dacie wpływu na konto bankowe) oraz potwierdzenia przez pracownika Wypożyczalni dostępności stroju na żądany termin wypożyczenia.
 4. W momencie pobrania stroju z Wypożyczalni Wypożyczający zobowiązany jest:
  • uiścić kaucję, której wysokość uzależniona jest od wartości stroju, bądź
  • okazać dowód osobisty pracownikowi Wypożyczalni, podpisać umowę, wnieść kaucję w niższej wysokości tj. 50zł.
 5. Za wypożyczenie stroju Wypożyczalnia pobiera od Wypożyczającego opłatę zgodną z aktualnym cennikiem Wypożyczalni. Opłatę za wypożyczenie Wypożyczający uiszcza z góry - za cały okres wypożyczenia - w momencie wypożyczenia stroju.
 6. Wypożyczający może otrzymać rabat po okazaniu - w momencie dokonywania zapłaty - Karty Rabatowej „Wyspy Skarbów”.
 7. Strój uważa się za wypożyczony z chwilą, gdy opuści on teren Wypożyczalni.
 8. W chwili wypożyczenia stroju Wypożyczający jest zobowiązany skontrolować stan wypożyczanego stroju i zgłosić pracownikowi Wypożyczalni ewentualne uszkodzenia stroju. Adnotację o zauważonych wadach umieszcza się na umowie wypożyczenia.
 9. Wypożyczone stroje powinny być zwrócenie w umówionym terminie w stanie kompletnym i nie pogorszonym w stosunku do stanu, w jakim zostały one wypożyczone.
 10. Usługa wypożyczenia trwa od momentu pobrania stroju do momentu zwrotu stroju do Wypożyczalni. W przypadku dokonania zwrotu stroju w terminie późniejszym niż został ustalony w chwili wypożyczenia Wypożyczający zobowiązany jest uiścić dodatkową opłatę za każdą rozpoczętą dobę przetrzymania stroju.
 11. W przypadku zwrócenia niekompletnego bądź zniszczonego stroju – usługa wypożyczenia trwa do momentu naprawienia szkody lub rozliczenia się z Wypożyczalnią. W przypadku rekompensaty finansowej za braki kwotę należności ustala pracownik Wypożyczalni na podstawie oceny szkód (max. do wartości zniszczonego stroju).
 12. W przypadku nie dokonania zwrotu stroju Wypożyczający zobowiązany jest uiścić kwotę stanowiącą równowartość kosztów związanych z odkupieniem bądź odtworzeniem stroju. Wartość kompletnego stroju każdorazowo określa umowa wypożyczenia.
 13. W przypadku zwrotu strojów zabrudzonych ponad normalne użytkowanie Wypożyczający zobowiązuje się pokryć koszt prania, który wynosi od 30zł do 100zł w zależności od rodzaju stroju i poziomu zabrudzeń. Kwota ta jest ustalana przez pracownika Wypożyczalni.
 14. Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu postępowania, naliczania opłat bądź wysokości kaucji w przypadku indywidualnych ustaleń dotyczących poszczególnych wypożyczeń. W takiej sytuacji – po uzgodnieniu warunków z klientem – zmiany zawarte są na piśmie na umowie wypożyczenia i dotyczą wyłącznie zawartej w niej umowy wypożyczenia. Warunki zawarte każdorazowo w umowie mają pierwszeństwo przed zasadami niniejszego Regulaminu.
Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy