a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Stroje dla dziewczynki

Kostiumowy zawrót głowy na bal karnawałowy

Niemal każda dziewczynka marzy o tym, by zostać księżniczką. Bal karnawałowy to doskonała okazja do tego, aby niczym Kopciuszek przemienić się w piękną królewnę, odzianą w strojną suknię. A może by tak stać się czarowną wróżką lub inną bajkową postacią, np. Czerwonym Kapturkiem czy Calineczką? Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ dysponujemy szeroką gamą różnorodnych kostiumów.

Wybór jest ogromny i umożliwia przeobrażenie się w różne postacie, jak choćby słodkiego aniołka, motylka lub pociesznego zwierzaka. Grzeczne i spokojne na co dzień dziewczynki, trochę na przekór, mogą zmienić się w groźną piratkę z mieczem i opaską na oku. Oryginalnym pomysłem jest także przebranie się za świąteczną choinkę lub bałwanka - tak naprawdę możliwości jest bardzo wiele. Proponowane przez nas stroje uszyte ze starannie dobranych materiałów, a wygodny krój nie przeszkadza w zabawie.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy