a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Stroje unisex

Dla każdego coś fajnego!

Zespół Piersi śpiewał: "Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo!..." Oj będzie, wystarczy szczypta dobrego humoru, grono znajomych, ulubiona muzyka i ciekawy kostium. W naszej ofercie strojów znaleźć można takie, które z powodzeniem może założyć każdy, niezależnie od płci. W tej kategorii znajduje się np. kostium Klauna, kościotrupa lub smoka. Jeśli dobrze się postarasz i przebranie uzupełnisz stosownym makijażem lub maską, z pewnością zaskoczysz otoczenie. Ciekawą propozycją jest również wcielenie się w postać z horroru "Krzyk". Prawdopodobnie niejedna osoba krzyknie na Twój widok :)

Wśród naszych strojów odpowiednich dla obu płci, są kostiumy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wśród propozycji dla najmłodszych znaleźć można m.in. kostium wiewióreczki, skrzata, ptaszka czy osiołka. Wybierz coś odpowiedniego i baw się dobrze! Wszystkie kreacje są dobrze skrojone i uszyte, dzięki czemu wygodnie się noszą. Dbałość o każdy detal i ich dobry stan sprawia, że Klienci są usatysfakcjonowani i zadowoleni. Zapraszamy!

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy