• O Nas
 • Usługi Dodatkowe
 • Stała współpraca

Stała współpraca

Jak najwięcej korzyści ze współpracy z naszą Wyspą Skarbów

Wypożyczalnia strojów, przebrań i kostiumów – Wyspa Skarbów w Szczecinie podejmuje współpracę z różnego rodzaju organizacjami, przedszkolami, animatorami czy instytucjami, które często mają na celu organizowanie różnych imprez dla dzieci i osób dorosłych. Oferujemy mnóstwo wyjątkowych, kolorowych kostiumów na różne imprezy, okoliczności i okazje.

wypozyczalnia strojow stala wspolpraca

Współpracując z nami możesz uzyskać wybrane stroje w jak najszybszym czasie. Na życzenia i specjalne zamówienia wykonujemy i dobieramy kostiumy do charakteru wybranego wydarzenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Nasza wyobraźnia nie ma granic, więc jeśli zaistnieje potrzeba i konieczność zamówienia większej ilości kostiumów zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania naszych stałych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kostiumów. Wyspa Skarbów w Szczecinie jest przepełniona prawdziwymi strojnymi „perełkami”.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy