a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Stroje dla par

Dowcipne kostiumy dla dwojga

Na imprezę najlepiej chodzić we dwoje, w związku z czym wśród proponowanych przez naszą Wypożyczalnię strojów są takie, które można dobrać do pary. Możliwości jest sporo, więc śmiało przebieraj w naszych kostiumach. Z pewnością wykażecie się sporym poczuciem humoru, jeśli na balangę dotrzecie jako ksiądz i… zakonnica w stanie błogosławionym :) Śmieszne komentarze i salwy śmiechu gwarantowane. Oryginalnym pomysłem będzie także przebranie się za parę więźniów w pasiastych wdziankach z kulą u nogi, skazanych na dożywotnie uczestnictwo w balach przebierańców. Jako rutyniarze, z powodzeniem rozkręcicie każdą zabawę.

Duet piracki bez problemu ograbi wszystkich z posępnego nastroju, a lekarz i pielęgniarka wyleczą z chandry, w końcu na tego rodzaju imprezach chodzi o to, żeby doskonale się bawić. Macie możliwość zaprezentowania się również jako waleczny rycerz i piękna księżniczka lub para starożytnych Rzymian. Ona kobieta pierwotna, On jaskiniowiec polujący na zwierzynę  - razem, niczym znani wszystkim Flintstonowie, wzbudzicie sympatię otoczenia i będziecie proszeni do wspólnych zdjęć. Każdy z kostiumów, który trafia do rąk Klientów jest czysty i estetyczny, aby spełniał Wasze oczekiwania. Wyspa Skarbów zaprasza!

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy