a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Akcesoria i dodatki

Wyspa Skarbów pełna...skarbów, w postaci różnorodnych rekwizytów

Wybierając kostium na imprezę przebieraną, warto zadbać także o stosowne akcesoria, które wzbogacą strój, dodatkowo uatrakcyjniając jego wygląd. Nasza oferta rekwizytów jest bardzo szeroka i pozwala na wybranie czegoś odpowiedniego. Posiadamy różnego rodzaju nakrycia głowy, np. sombrera, kapelusze z cekinami, chusty czy korony. Dysponujemy także bronią palną, którą można wykorzystać przebierając się za policjanta, kowboja czy gangstera. Do obrony i ataku, a przede wszystkim jako uzupełnienie kostiumu posłużyć mogą także miecze, szable i szpady.

W naszym zbiorze nie może zabraknąć różnego rodzaju masek, które niejednokrotnie są głównym atrybutem przebrania. Ozdobne pantofelki, chusty i szale, skrzydełka i aureole.... czasem drobny detal, potrafi wiele zdziałać i uwydatnić charakter określonego przebrania. Posiadamy szerokie zbiory, które wciąż poszerzamy, aby każdy Klient mógł znaleźć coś, co pozwoli jeszcze bardziej wczuć mu się w rolę wybranej postaci. Życzymy owocnych poszukiwań i udanej zabawy!

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy