Rezerwacja strojów

Zarezerwowanie stroju - to pewność dostępności w wybranym terminie

Nasza wypożyczalnia strojów w Szczecinie daje możliwość wcześniejszej rezerwacji kostiumów. Karnawał to czas kiedy wypożyczalnie mają wzmożony ruch, ponieważ w okresie tym organizowane są liczne bale i imprezy, gdzie obowiązują przebrania. Jeśli więc masz zaproszenie na bal przebierańców lub sam jesteś organizatorem takiej imprezy i chcesz zabłysnąć oryginalnym strojem, to odwiedź naszą wypożyczalnię. Weź pod uwagę, że ktoś może mieć podobny pomysł do Twojego i ubiegnie Cię w wypożyczeniu upatrzonego przez Ciebie kostiumu. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, zgłoś się do nas i zarezerwuj wymarzony strój wcześniej nie ryzykując czekaniem do ostatniej chwili. Przy rezerwacji nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

wypozyczalnia strojow rezerwacja kostiumow

Informujemy, że rezerwacja stroju nie jest możliwa telefonicznie, konieczna jest wizyta w naszej siedzibie. Chętnie podpowiemy, które stroje mogą zrobić wrażenie na gościach i są wygodne w noszeniu. W przypadku, gdy mają Państwo sprecyzowaną wizję stroju, a nie mamy go na stanie, możemy go dla Was sprowadzić. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy