Rezerwacja strojów

Zarezerwowanie stroju - to pewność dostępności w wybranym terminie

Nasza wypożyczalnia strojów w Szczecinie daje możliwość wcześniejszej rezerwacji kostiumów. Karnawał to czas kiedy wypożyczalnie mają wzmożony ruch, ponieważ w okresie tym organizowane są liczne bale i imprezy, gdzie obowiązują przebrania. Jeśli więc masz zaproszenie na bal przebierańców lub sam jesteś organizatorem takiej imprezy i chcesz zabłysnąć oryginalnym strojem, to odwieź naszą wypożyczalnię. Weź pod uwagę, że ktoś może mieć podobny pomysł do Twojego i ubiegnie Cię w wypożyczeniu upatrzonego przez Ciebie kostiumu. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, zgłoś się do nas i zarezerwuj wymarzony strój.

wypozyczalnia strojow rezerwacja kostiumow

Informujemy, że rezerwacja stroju nie jest możliwa telefonicznie, konieczna jest wizyta w naszej siedzibie. Chętnie podpowiemy, które stroje mogą zrobić wrażenie na gościach i są wygodne w noszeniu. W przypadku, gdy mają Państwo sprecyzowaną wizję stroju, a nie mamy go na stanie, możemy go dla Was sprowadzić. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy