Do kupienia

Stroje i kostiumy do kupienia w "Wyspie Skarbów"

Wyspa Skarbów to wypożyczalnia strojów i kostiumów w Szczecinie, która prowadzi dodatkowe usługi. Wszystkich poszukujących oryginalnego przebrania na zabawę karnawałową lub inną okazję, serdecznie zapraszamy w nasze progi. Stroje można wypożyczyć, ale jeśli obawiasz się, że kostium podczas zabawy może ulec uszkodzeniu i wolisz kupno, to wiedz, że u nas masz taką możliwość. Świadomość, że przebranie jest naszą własnością pozwoli się wyluzować i w pełni oddać zabawie. Posiadamy pewną pulę kostiumów, które można u nas zakupić w atrakcyjnej cenie.

wypozyczalnia strojow sprzedaz

Na stanie posiadamy przebrania, które sprawdzą się podczas imprez tematycznych i zabaw rozrywkowych różnego rodzaju. Zakup kostiumu jest bardziej opłacalny, jeśli wiadomo, że będzie wykorzystywany cyklicznie. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów i informacji, to zachęcamy do kontaktu. W siedzibie pokażemy jakie stroje są na sprzedaż, przedstawimy ofertę cenową i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty. Zapraszamy, do zobaczenia.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy