a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Stroje damskie

Aby dobrze wyglądać i fantastycznie się bawić

Masz sprawdzone grono znajomych, które tak jak Ty lubi dobrze się bawić? Macie dystans do siebie i stawiacie na poczucie humoru? No to czas zorganizować imprezę, na której będzie obowiązywało przebranie - wyśmienita zabawa gwarantowana! Nasza wypożyczalnia posiada szeroki wybór kostiumów, co stwarza duże możliwości, aby zrobić wrażeniem oryginalnym strojem. Możesz postawić na dowcip i zdecydować się na kostium zakonnicy, czarownicy lub kobiety pierwotnej. Żartobliwe podejście, zawsze jest mile widziane i udziela się innym wywołując salwy śmiechu.

Jeśli chcesz kokietować i przykuwać męskie spojrzenia wybierz uwodzicielski strój diablicy, pokojówki lub policjantki. Ciekawym pomysłem jest przebranie się za jedną z członkiń legendarnego zespołu ABBA, szczególnie jeśli podczas imprezy zorganizowane będzie karaoke. Wszystkie proponowane przez nas stroje są starannie wykonane i bardzo zadbane, ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klientów. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących nasze mniej i bardziej poważne kreacje.

Wypożyczalnia Strojów i Przebrań "Wyspa Skarbów"
  • Kontakt w sprawie wypożyczeń

   tel.:91 488 22 67

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zapraszamy do wypożyczalni

   ul. Dunikowskiego 3, Szczecin
   Pon - Pt: 10:00-18:30
   Sobota: 10:00-15:00,

  • Kontakt w pozostałych sprawach

   Propozycje współpracy, pochwały i skargi
   oraz wszelkie sprawy biznesowe,
   kontakt do właściciela:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   tel: 501 576 121 (nie w sprawie wypożyczeń!)
    

   Serdecznie zapraszamy